top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

11.09.2022 DEUS VULT!

200-ий день повномаштабного вторгнення.
Не лише стоїмо. Відвойовуємо!

"Deus vult!" - з лат. "Божа воля"

Білий рівнокінцевий хрест історично вважається хоругвою українського козацтва.
Рівнокінцевий хрест має назву "катакомбний" або "знамення перемоги".
Знак, під яким йде в контрнаступ вся українська техніка.
Будь-який контрнаступ супроводжується важкими втратами і дається великою, дорогою ціною... як і перемога якої ми так очікуємо!
____________________________

ця історія почалася два тижні тому, коли мені задзвонила Соломія Костенко з цікавою ідеєю; або ще на тиждень раніше, коли наші контрнаступом відвойовували Харківщину; обо тоді коли Соломійки батько з побратимами дістали ворожу активну броню... а може тоді, коли хтось згадав чим можна йти проти зла і зробив першу позначку рівнораменного хреста на українській військовій техніці....
Одним словом, всі ці пункти зійшлися докупки.

Сьогодні Товариство Обнова Тернополя святкувало 25-річчя відновлення своєї діяльності, зі своїм пастирським візитом відвідав Тернопіль Блаженніший Святослав.
...ну і я вперше по-людськи побачила Тернопіль і відвідала друзів) і привезла з собою розписану танкову броню, із замальовкою, яку накинула в альбомчику по між пленеру Варшава-Весола, а він набув популярності в мережі...

В результаті у Патріарха УГКЦ і Тернопільської бригади ЗСУ є вдячна згадка, в пам'ять про те, якими знаками ми перемагаємо зло.

Deus Vult! - Божа воля!
активна танкова броня
Акрил, темпера, туш
28х14см
Харків-Львів-Тернопіль
1.10.2022

bottom of page