top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

14.10.2022 Покрова.UA.


В цей особливий день чотирикратного свята -
Пресвята Богородице, покрий нас своїм омофором і спаси нас!
Українським воїнам - Слава!
і невичерпна вдячність! 💛💙

***
*взивали до Тебе і за княжої доби, і за часів козацтва, і за повстанської боротьби люди землі нашої, і ми продовжуємо просити:
*стань і сьогодні, в добу прогресу, наук та технологій, і яви чудо своє - стіни нерушимої - стальної, непробивної та покровом заступництва небо закрий над нами і так охорони люд твій від звірів оцих, що нагло вбивають, плюндрують, гвалтують і ракетами обстрілюють нас.
*заклич на допомогу Бога-отця, Духа святого, Сина свого і усі небесні сили заступитися за воїнів наших.
*наділіть їх силою потужною, аби вони захистили землю нашу і здобули реальну, якнайшвидшу перемогу у цій священній боротьбі.
Амінь.

/ Покрова. UA.
композицію створено на дошці з коробки від боєприпасів для благодійного проекту Iconart Contemporary Sacred Art Gallery

#при_святі #УкраїнськаПокрова

_________________

Історія цього проєкту для мене розпочалася на початку жовтня 2022, напередодні Покрови, коли галерея Iconart Contemporary Sacred Art Gallery запропонувала підійти у галерею і вибрати собі частину дошки від якщика з боєприпас, який приїхав з місця нашої звитяжної боротьби за свободу.
У такий спосіб кожен з нас художників, іконописців зміг долучитися до проекту "Ікона рятує життя - Україна" #ICONSAVESLIVES і створити роботи для аукціону , зібрані кошти з якого будуть передані до благодійного фонду «Завжди Україна» https://www.facebook.com/zavzhdyua.
З того часу ця ікона Покрову Божого над Україною пройшла довгий шлях через документацію та переліт за океан і цими днями разом з чудовими роботами моїх друзів та колег, буде представлена
На виставці та аукціоні в Ukraine House у Вашингтоні з 2 по 24 лютого 2023 року.

Експозицію складають 20 сучасних ікон, створених (художниками з України і в Україні) на дошках, знятих з ящиків з боєприпасами – реальних ящиків з боєприпасами реальної війни, яка зараз триває в Україні.
Ці ікони не лише відображають емоції окремого свідка війни, а й уособлюють віру, надію та силу подолати це лихо спільно– єдиним українським народом.bottom of page